Katarzyna Wojewódzka mama Jagody   Przygodę z NIANIOWANIEM rozpoczęliśmy,kiedy Jagoda skończyła 2 lata.Mimo, iż jest bardzo wrażliwym dzieckiem już po tygodniu adaptacji poczuła się ... więcej

 Nianiowanie jest żłobkiem, domowym przedszkolem o profilu obcojęzycznym oraz przyrodniczo-artystycznym. Jest placówką prywatną, prowadzącą pełną opiekę nad dziećmi przez wykwalifikowaną kadrę. Współpracujemy z lekarzem pediatrą, psychologiem i dietetykiem. Oferujemy także opiekę i zajęcia dla dzieci starszych. Nasza placówka jest otwarta przez cały rok kalendarzowy włącznie z okresem wakacyjnym i świątecznym. Również w ciągu całego roku prowadzimy zapisy dzieci w wieku od 6 miesiąca do 3 lat. Placówka powstała z uwagi na wielką chęć ułatwienia codziennego życia rodzicom, którzy pracują zawodowo w różnych przedziałach czasowych oraz zapewnienia komfortowych i domowych warunków Państwa pociechom. Placówka nasza posiada zadbany i bezpieczny ogród pełen kolorowych zabawek.

Oferujemy opiekę w następujących godzinach:
- opieka miesięczna od 7:00 do 18:00,
- opieka wieczorna od 19:00 do 8:00 rano dnia następnego,
- opieka na godziny, opieka całodobowa, opieka weekendowa.

Oferta - cennik:

PAKIET 10-Dniowy - dowolne dziesięć całodniowych wejść w miesiącu - 600 PLN w skład ceny wchodzi: zooterapia, ceramika, wszystkie zajęcia edukacyjne,zajęcia muzyczne z elementami tańca, nauka języka angielskiego, czytanie literatury dziecięcej, zabawy w ogrodzie, gryzak, opieka i pielęgnacja.

PAKIET GODZINOWY- Pierwsza godzina 20 PLN, kolejne po 15 PLN.

PAKIET CAŁODZIENNY - od godziny 7:00 do 18:00 - 1000 PLN w skład ceny wchodzi: zooterapia, ceramika, wszystkie zajęcia edukacyjne, zajęcia muzyczne z elementami tańca, nauka języka angielskiego, czytanie literatury dziecięcej, zabawy w ogrodzie, gryzak, opieka i pielęgnacja.

Bez względu na wybrany pakiet, wpisowe wynosi 500 zł (opłata jednorazowa)

Dzieci jedzą tyle ile chcą. Codziennie jedzą świeże owoce i warzywa, mają dostęp do wody mineralnej i soków owocowych bez ograniczeń. Nad ich dietą czuwa dietetyk.

Wyżywienie: 14,50 zł/dzień

Na życzenie rodziców jest możliwość rozszerzenia wachlarza zajęć dodatkowych o dogoterapię, rytmikę, Funny Judo, eksperymenty mały Edison oraz robotykę.

OPIEKA GODZINOWA - pierwsza godzina 20 PLN (w skład wchodzi jeden posiłek), kolejne godziny po 15 PLN do godziny 18:00, po godzinie 18:00 - pierwsza godzina 25 PLN, kolejne godziny 20 PLN.

OPIEKA NOCNA - 200 PLN, w skład wchodzi: ciepła kolacja, pielęgnacja, opiekunka nocna, śniadanie.

URODZINY :

- 350 PLN - cena zawiera: udekorowaną salę, słodkie i słone przekąski, owoce, napoje, konkursy i zabawy, opieka animatorów, prezent, tort przynoszą rodzice.