NIANIOWANIE to naprawdę SUPER żłobko -przedszkole. Zanim zdecydowałem się na to przedszkole widziałem kilka innych. Zdecydowałem się na NIANIOWANIE ponieważ : - jedzenie jest gotowane na mie... więcej

mgr Jagoda Leżoń

 

Doskonały psycholog, pedagog i terapeuta. Ukończyła studia na Uniwersytecie Opolskim na Wydziale Historyczno - Pedagogicznym zdobywając tytuł zawodowy ze specjalności terapii pedagogicznej z pedagogiką specjalną. Jest w trakcie pisania książki na temat wychowania dzieci, w której znajdą się porady przydatne dla przyszłych oraz obecnych rodziców. Z miłości do dzieci założyła "Nianiowanie" :-). Zobacz - Wywiad z mgr Jagodą Leżon dla Onetu.

Katarzyna Obuchowicz

Katarzyna Obuchowicz w Nianiowaniu uczy nasze maluchy języka angielskiego. Posiada bardzo duże doświadczenie w pracy z małymi dziećmi. Oprócz doskonałej znajomości języka angielskiego cechują ją entuzjazm, energiczność i poczucie humoru. W swojej pracy z dziećmi wykorzystuje własne materiały. Dzieci bardzo lubią Panią Kasię i chętnie uczestniczą w zajęciach :)

 

Monika Pachut

Nie ma wykształcenia pedagogicznego, ale posiada ogromne serce i predyspozycje do pracy z dziećmi. Każdego dnia zaraża wszystkich swoim optymizmem i dobrym humorem, wprowadzając do Nianiowania niepowtarzalną atmosferę. Recytuje dzieciom wiersze, śpiewa piosenki i opowiada bajki. Potrafi zachęcić niejadka do posiłku. W jej towarzystwie dzieci się nie nudzą, a co najważniejsze bardzo ją lubią, ponieważ zawsze jest uśmiechnięta.  

 

Anna Głodek

 

Praca z dziećmi była od zawsze jej marzeniem. Uważa, że każde dziecko jest wyjątkowe i niepowtarzalne. Jako osoba kreatywna prowadzi w Nianiowaniu zajęcia plastyczne :)

 

Justyna Wójcik

Bardzo troskliwa i opiekuńcza. Na co dzień uczy milusińskich samodzielności (w jaki sposób wiąże się buciki, higiena i toaleta nocnikowania, sztuka samodzielnego jedzenia itp.) W Nianiowaniu prowadzi zajęcia kulinarne ucząc dzieci: lepienia pierożków, pieczenia babeczek, rozpoznawania warzyw, owoców, ziół i przypraw. Codziennie razem z dziećmi przygotowuje pyszne i zdrowe soki warzywno-owocowe. Znając potrzeby własnych dzieci potrafi sprostać oczekiwaniom naszych podopiecznych.


 

Anna Janik

 

Anna Janik z Bajkowej Ceramiki ukończyła studia podyplomowe z trudnościami w nauce na Wydziale Pedagogiki w Warszawie. W Bajkowej Ceramice pracuje od czterech lat. Jako artysta plastyk ze świetnym przygotowaniem praktycznym do Nianiowania wniosła umiejętność tworzenia ozdobnych form z gliny. Ceramika, to nie tylko garnki i talerze wyobraźnia dzieci nie stawia granic, dlatego są one w stanie stworzyć najróżniejsze rzeczy bez względu na swój wiek :)


Dyrektor Placówki Wojciech Leżoń

 

Dodatkową opiekę nad milusińskimi w Nianiowaniu sprawują:

- Lekarz Specjalista Medycyny Rodzinnej Marek Cybula

- Dietetyczka mgr Magdalena Klata

- Logopeda mgr Katarzyna Kowalska