Nasza przygoda z Nianiowaniem rozpoczęła się 3 miesiące temu. Długo z mężem zastanawialiśmy się nad wyborem żłobka, ale gdy weszłam do Nianiowania, od razu wiedziałam że to odpowiednie miejsce d... więcej

mgr Jagoda Leżoń

 

Doskonały psycholog, pedagog i terapeuta. Ukończyła studia na Uniwersytecie Opolskim na Wydziale Historyczno - Pedagogicznym zdobywając tytuł zawodowy ze specjalności terapii pedagogicznej z pedagogiką specjalną. Jest w trakcie pisania książki na temat wychowania dzieci, w której znajdą się porady przydatne dla przyszłych oraz obecnych rodziców. Z miłości do dzieci założyła "Nianiowanie" :-). Zobacz - Wywiad z mgr Jagodą Leżon dla Onetu.

Monika Pachut lat 29

Nie ma wykształcenia pedagogicznego, ale posiada ogromne serce i predyspozycje do pracy z dziećmi. Każdego dnia zaraża wszystkich swoim optymizmem i dobrym humorem, wprowadzając do "Nianiowania" niepowtarzalną atmosferę. Recytuje dzieciom wiersze, śpiewa piosenki i opowiada bajki. Potrafi zachęcić niejadka do posiłku. W jej towarzystwie dzieci się nie nudzą, a co najważniejsze bardzo ją lubią, ponieważ zawsze jest uśmiechnięta.  

 

Justyna Wójcik lat 49

Bardzo troskliwa i opiekuńcza. Na co dzień uczy milusińskich samodzielności (w jaki sposób wiąże się buciki, higiena i toaleta nocnikowania, sztuka samodzielnego jedzenia itp.) W "Nianiowaniu" prowadzi zajęcia kulinarne ucząc dzieci: lepienia pierożków, pieczenia babeczek, rozpoznawania warzyw, owoców, ziół i przypraw. Codziennie razem z dziećmi przygotowuje pyszne i zdrowe soki warzywno-owocowe. Znając potrzeby własnych dzieci potrafi sprostać oczekiwaniom naszych podopiecznych.


 

 

 

Dyrektor Placówki Wojciech Leżoń

 

Dodatkową opiekę nad milusińskimi w Nianiowaniu sprawują:

- Lekarz Specjalista Medycyny Rodzinnej Marek Cybula

- Dietetyczka mgr Magdalena Klata

- Logopeda mgr Katarzyna Kowalska