Szanowni Państwo,   W imieniu Zarządu i Rady Dzielnicy Wilanów wyrażam serdeczne podziękowania za zaangażowanie i pomoc w realizacji spotkań dla dzieci z okazji wilanowskiej akcji ,,Zima w... więcej

 Nianiowanie jest żłobkiem, domowym przedszkolem o profilu przyrodniczo-artystycznym. Jest placówką prywatną, prowadzącą pełną opiekę nad dziećmi przez wykwalifikowaną kadrę. Współpracujemy z lekarzem pediatrą, psychologiem, logopedą i dietetykiem. Oferujemy także opiekę i zajęcia dla dzieci starszych. Nasza placówka jest otwarta przez cały rok kalendarzowy włącznie z okresem wakacyjnym i świątecznym. Również w ciągu całego roku prowadzimy zapisy dzieci w wieku od 6 miesiąca do 4 lat. Placówka powstała z uwagi na wielką chęć ułatwienia codziennego życia rodzicom, którzy pracują zawodowo w różnych przedziałach czasowych oraz zapewnienia komfortowych i domowych warunków Państwa pociechom. Placówka to wolonostojący dom, otoczony zadbanym, bezpiecznym ogrodem pełnym kolorowych zabawek.

Oferujemy opiekę w następujących godzinach:
- opieka miesięczna od 8:00 do 18:00,
- opieka wieczorna od 19:00 do 8:00 rano dnia następnego,
- opieka na godziny, opieka całodobowa, opieka weekendowa i w święta ustalana indywidualnie.

Oferta - cennik:

PAKIET 10-Dniowy (Z WYŻYWIENIEM) - dziesięć wejść w miesiącu -900 PLN (wpisowe 1500 PLN - jednorazowa kwota).

PAKIET CAŁODZIENNY (Z WYŻYWIENIEM)- od godziny 8:00 do 18:00 - 1790 PLN (wpisowe 1500 PLN - jednorazowa kwota) w skład ceny wchodzą: wszystkie zajęcia edukacyjne, zabawy w ogrodzie, posiłki: śniadanie, gryzak, zupa, drugie danie, deser, podwieczorek. Opieka i pielęgnacja.

PAKIET CAŁODZIENNY (BEZ WYŻYWIENIA)- od godziny 8:00 do 18:00-1350 PLN (wpisowe 1500 PLN- jednorazowa kwota) w skład ceny wchodzą: wszystkie zajęcia edukacyjne, zabawy w ogrodzie. Opieka i pielęgnacja. Rodzice zapewniają wyżywienie całodzienne swojemu dziecku ( w formie do bezpośredniego podania na własną odpowiedzialność).

Owoce, woda i soki bez ograniczeń we wszystkich pakietach. Wyżywienie dzienne  (śniadanie, gryzak, deserek i podwieczorek kosztują po 2,75 pln. Obiad:zupa,drugie danie i surówka kosztuje 9,00 pln razem: 20,00 pln. za dzień :)

PAKIET GODZINOWY -pierwsza godzina 35 PLN (w skład wchodzi jeden ciepły posiłek), kolejne godziny po 20 PLN do godziny 18:00 ( niemniej niż 3 godziny) Wpisowe 1500 PLN -jednorazowa kwota.          

OPIEKA NOCNA - 250 PLN, w skład wchodzi: ciepła kolacja, pielęgnacja, opiekunka nocna, śniadanie.

URODZINY :

- 350 PLN - cena zawiera: udekorowaną salę, słodkie i słone przekąski, owoce, napoje, konkursy i zabawy, opieka animatorów,prezent,tort przynoszą rodzice.

- 450 PLN - cena zawiera: udekorowaną salę, słodkie i słone przekąski, owoce, napoje, konkursy i zabawy, opieka animatorów,prezent,tort. 

ZAJĘCIA DODATKOWO PŁATNE :

- Ceramika 

- Jazda konna 

- Ju-Jitsu